KVALITA

Centrální poloha společnosti Lev Hides umožňuje zpracování kůží krátce po porážce. Kůže se kontrolují a třídí podle kvality, třídy a kategorie a poté se ořezávají a zchlazují při třech stupních Celsia.

Hlavním sortimentem společnosti Lev Hides jsou červené a bílé býčí kůže a černé/bílé býčí kůže. Kůže se stahují mechanicky, takže při stahování dochází k jejich minimálnímu poškození. Zvířata pocházejí z regionů na severozápadě Evropy a ze středoevropských regionů; což je optimální prostředí z hlediska vegetace a klimatických podmínek. V kombinaci s inovativním způsobem ustájení těchto zvířat je zaručena špičková kvalita kůže bez obchodních značek, s minimálními vadami, jako například poškození hmyzem, škrábanci, kazy či jinými vadami.

Díky dlouholetým vztahům s jatkami, v kombinaci s naším systémem vyhledávání sortimentu kůží, dokážeme zaručit nepřetržitou dodávku vysoce kvalitních kůží. Na základě tohoto systému můžeme v případě problémů s poškozením okamžitě zjistit, odkud kůže pochází, takže je možné poskytnout potřebnou zpětnou vazbu a udržet vysokou kvalitu.

Společnost Lev Hides si uvědomuje, že špičková kvalita kůže má zásadní význam pro zajištění vysoké kvality usní. Náš standardní provozní postup, který vychází z více než stoleté zkušenosti v oboru, nám umožňuje zaručit neměnná kritéria kvality, v souladu s požadovanou třídou a sortimentem, a to opětovně v rámci každé následující objednávky. 

Společnost Lev Hides, váš dodavatel kůží, záruka kvality!

Afbeelding: Foto 2 656 x 437 klein bestand