LEV HIDES

RODINNÝ PODNIK

V roce 2019 založila rodina De Leeuwových společnost Lev Hides s.r.o.. Předcházel tomu úpadek společnosti Prime Hide s.r.o. a rodina De Leeuwových této příležitosti využila k založení velkoobchodu s vysoce kvalitními kůžemi v této nové oblasti. Společnost Lev Hides se zaměřuje na vysoce kvalitní býčí a kravské kůže a telecí kůže. Díky své strategické poloze je společnost Lev Hides s.r.o. schopna tyto kůže zpracovat krátce po porážce. Díky tomu je zaručena setrvale vysoká kvalita dodávaných kůží.

Mateřskou společností firmy Lev Hides s.r.o. je společnost De Leeuw NV se sídlem ve střední části Nizozemska. Velkoobchod s kůžemi v Nizozemsku se zaměřuje na prvotřídní kvalitu kůží z velkých masokombinátů v západní Evropě.

Díky našemu inovativně uspořádanému výrobnímu procesu a flexibilnímu pracovnímu týmu dokáže společnost Lev Hides promítnout každé přání zákazníka do optimalizace objednávky; z hlediska kvality i z hlediska ceny. Naším cílem je udržovat dlouhodobý vztah s našimi dodavateli i s našimi zákazníky. Tohoto cíle dosahujeme tím, že máme dlouhodobé dodavatele na udržitelné bázi, nasloucháme požadavkům zákazníků, detailně zjišťujeme jejich požadavky na konečný produkt či produkty a optimálně zvolený produkt či produkty upravujeme tak, abychom vyhověli představám zákazníků. 

V každé složce a v každém útvaru v naší společnosti působí vysoce motivovaní zaměstnanci, kteří ve vzájemné součinnosti naplňují společný cíl: každý den naši činnost zdokonalovat.

Pro kůže společnosti Lev Hides je příznačná špičková kvalita, platí to zejména o sortimentu červené a bílé kůže. Na základě více než stoleté zkušenosti v oboru víme, jak realizovat dokonale výběr kůží, které splní požadavky zákazníků nebo je dokonce předčí. 

Afbeelding: dsc008628 800 x 600 17